• להתקשרות מהירה
גודל גופן אA אA אA

המלצות

לירון פדר אגם- המלצה על יוגה צחוק בערב מסיבת מקווה
סולי הגיעה לאירוע מקווה שערכתי.
את האנרגיות המדהימות של סולי אי אפשר להעביר על הכתב, חייבים לפגוש אותה או לכל הפחות לדבר איתה כדי להבין באיזה
אדם מיוחד מדובר!
סולי העבירה לנו פעילות של שעתיים רצופות צחוק ואנרגיה מטורפת, והצליחה לגרום לכולן להשתתף ולצחוק ולצחוק ולצחוק... ממליצה לכל מי שמחפש פעילות אחרת, לא סטנדרטית, כיפית, חיובית ופשוט עושה טוב על הלב ❤
סולי את אדירה, המון תודה על אירוע שלא ישכח!!!!
שושי רוזה- מחנכת כיתת מנהיגות- ביה"ס עירוני י"ד, ת"א

הזמנתי את סולי לסדנת גיבוש ביום המנהיגות השבועי של כיתת המנהיגות המדעית שאני מחנכת כדי להעביר להם מלבד החווייה הכיפית את ערך שיתןף הפעולה והחברות.

 

למען האמת, הזמנתי אותה בגלל הכרות מוקדמת עם האישיות הכובשת והמצחיקה שלה ובזכות ניסיונה מזה למעלה משני עשורים בעולם החינוך בכלל, ובחינוך כיתות מנהיגות בפרט. רציתי שהיא תוסיף את הטאץ' האישי שלה לפיתוח כישורי מנהיגות תוך כדי הסדנא

לשמחתי, על אף שזה היה לקראת סוף השנה, התלמידים התחברו אליה מיד בזכות הגישה הסמכותית ועם זאת החברית שלה אליהם מניסיונה כמורה לגילאים הללו

 

לא התבדיתי והסדנה הצליחה אף מעבר לציפיותיי- ראשית,

סולי היתה מקצועית והסבירה להם באופן מרתק ככיתת מנהיגות מדעית את הצדדים התיאורטיים ואת הלוגיקה המדעית, העומדים מאחורי שיטה זו,  ולא זו בלבד שענתה בסבלנות על שאלותיהם הסקרניות אף אתגרה אותם להמשיך ולשאול שאלות ולחקור את התחום באופן עצמאי

לאחר שריגשה אותם בסיפור האישי שלה על תרומת היוגה צחוק לחייה ועל הכניסה להריון בזכות הצחוק שמילא את חייה בתקופת טיפולי הפוריות, התחילה מיד לקפץ איתם ולעזור להם לשחרר את הצחוק הטמון בתוכם עם הניצוץ השובב בעיניה. בעיניי, הניצוץ שבעיני סולי הוא זה שמוכיח את אהבתה למקצוע ואת התלהבותה ממה שהיא עושה, וזה מה שהדביק את התלמידים, שחלקם אינם ששים לשתף פעולה בדרך כלל עם דברים לא שגרתיים, בלשון המעטה.

נוסף על כך, הגישה החמה וההומוריסטית שלה לתלמידיי גרמה לכך שהם ציינו בסוף השנה במשוב השנתי על כל הפעילויות השבועיות שהזמנתי להם (סדנאות, הרצאות, סיורים ועוד) שזו היתה החוויה הכי כיפית וייחודית שה עברו ושהם למדו ליישם את תרגילי היוגה צחוק לפני מבחנים  ובתקופות לחץ שונות, ואפילו לימדו את חבריהם לשכבה ואת בני משפחותיהם כמה תרגילים.

 

. אני, כמובן, שיתפתי פעולה לאורך כל הסדנה ונהניתי מאוד בעצמי, ולכן אני מסכימה עימם בפה

 

בכל תרגיל היא לקחה דוגמן/ית צחוק מן הקהל שהסביר לחבריו יחד איתה את  תרגיל הצחוק ולאחר מכן אף ביקשה מהם להמציא תרגיל צחוק משלהם.

בסיום הפעילות ערכה להם מדיטצית צחוק ומיד לאחריה דמיון מודרך, והיה מופלא בעיניי להיות עדה להצלחה של סולי ליצור את הדיסוננס הכה בולט שבין הקופצנות המתלהבת שלהם לבין הרוגע המדיטיבי שאליו נכנסו

 

לסיום, אני ממליצה על החוויה הזו לכל כיתת לימוד באשר היא, לא רק בגלל החוויה הכיפית והמצחיקה כאמור לעיל, אלא לשם מטרות נוספות שנגזרות מהסדנה בהנחייתה של סולי: החל בגיבוש חברתי, דרך פיתוח חשיבה יצירתית ויציאה מהקופסה, וכלה בהענקת דרכי הירגעות, במקרה הזה לבני נוער מתבגרים, שהמשיכו ליישם זאת זמן רב לאחר קיום הסדנא. יישר כוח!

סולי הגיעה אלינו להעביר פעילות של יוגה צחוק ביום המנהיגות השבועי של כיתת המנהיגות המדעית שאני מחנכת. למען האמת, הזמנתי אותה בגלל הכרות מוקדמת עם האישיות הכובשת והמצחיקה שלה. 
לשמחתי, על אף שזה היה לקראת סוף השנה, התלמידים התחברו אליה מיד בזכות הגישה הסמכותית ועם זאת החברית שלה אליהם מניסיונה כמורה לגילאים הללו. 
סולי היתה מקצועית והסבירה להם ככיתת מנהיגות מדעית את הצדדים התיאורטיים העומדים מאחורי שיטה זו וענתה בסבלנות על שאלותיהם הסקרניות. 
לאחר שריגשה אותם בסיפור האישי שלה על תרומת היוגה צחוק לחייה ועל הכניסה להריון בזכות הצחוק שמילא את חייה בתקופת טיפולי הפוריות, התחילה מיד לקפץ איתם ולעזור להם לשחרר את הצחוק הטמון בתוכם עם הניצוץ השובב בעיניה. 
בסיום הפעילות ערכה להם מדיטצית צחוק ומיד לאחריה דמיון מודרך, והיה מופלא בעיניי להיות עדה להצלחה של סולי ליצור את הדיסוננס הכה בולט שבין הקופצנות המתלהבת שלהם לבין הרוגע המדיטיבי שאליו נכנסו. 
כשערכתי עימם משוב על הפעילות, הם טענו שזו היתה אחת החוויות הכי כיפיות שלהם הש/נה מבין כל הסדנאות וההעשרות החוץ בית ספריות שקיבלו. אני, כמובן, שיתפתי פעולה לאורך כל הסדנה ונהניתי מאוד בעצמי, ולכן אני מסכימה עימם בפה 
מלא וממליצה על החוויה הזו לכל כיתת לימוד באשר היא. אין גיל לצחוק.


 מסיבת רווקות- קארין בלטמן
Great for anyone looking to have a fun and entertaining time.
I was introduced to yoga laugh about 3 years ago my friend's pre wedding party (mikvah). It was a girls evening with food, drinks and no idea what we were getting into.

At first we hesitated and thought how weird, but once we got into it, all we did was laugh, relax and have fun. Soli was amazing and didn't let anyone off the hook, we were all gonna join in and we were going to have to let go of our selves go! Sooo refreshing. It felt like we were part of this bonding process and we were in this together.
2 years later I got married and she came to my party also. It brought us together through laughs and really helped make my wedding a blast!

I highly recommend yoga laugh and I highly recommend soli who is a great instructor, really dedicated, loving, friendly and so much fun to be around.